BOKSKÅP, senempire, 1800-tal.

171432. BOKSKÅP, senempire, 1800-tal.

Valnöt samt mahogny. Överskåp med glasade dörrar. Längd 116 cm, bredd 47 cm, höjd 212 cm.

Slitage samt sprickor, Mindre fanérskador. Överskåpet ej tillhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 110