MATTOR, 3 st, orientaliska.

17140. MATTOR, 3 st, orientaliska.

Polycroma dekorer.
Mått: 183 x 122 / 172 x 76 / 230 x 103 cm.

Slitage. Enstaka skador/hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polycroma dekorer.

Slitage. Enstaka skador/hål.

Antal besök: 696