STOL, Franz Leitner.

171371. STOL, Franz Leitner.

Laminerat trä. Inköpt på Möblegalleri Anna, 1989.

Skador på rygg samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
171371. STOL, Franz Leitner.

Antal besök: 1 585