STOL, Franz Leitner.

STOL, Franz Leitner.
171371. STOL, Franz Leitner.

Laminerat trä. Inköpt på Möblegalleri Anna, 1989.

Skador på rygg samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
171371. STOL, Franz Leitner.

Antal besök: 1 891