SOFFA, rokokostil, 1900-tal.

SOFFA, rokokostil, 1900-tal.
1713637. SOFFA, rokokostil, 1900-tal.

Längd 148 cm, djup 55 cm, höjd 94 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 419