JOSEP BARRENECHEA. Lantlig utsikt.

1713570. JOSEP BARRENECHEA. Lantlig utsikt.

Olja på duk
Signerad och daterad 1930
59,5x48,5 cm.

I gott skick. Putsad och förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1930
59,5x48,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 485