ALLAN FRIIS. Affisch, "Hej".

ALLAN FRIIS. Affisch, "Hej".
1713567. ALLAN FRIIS. Affisch, "Hej".

Offset, signerad och daterad-68, numrerad 68-100, 68x49,5 cm.

Smärre hanteringsspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre hanteringsspår.

Antal besök: 1 012