BYRÅ i troligen björk, 3 lådig, 1920/30-tal.

171274. BYRÅ i troligen björk, 3 lådig, 1920/30-tal.

Höjd 82 cm, bredd 42 cm, längd 83,5 cm.

Mindre repor på ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor på ovansida.

Antal besök: 1 622