KÖKSSOFFA, Carl Larsson-stil, 1900-tal.

1712220. KÖKSSOFFA, Carl Larsson-stil, 1900-tal.

Bredd 140, djup 68, höjd 97 cm.
Nedfällbara armstöd.

Märken, slitage, fläckar på dynan.
Trasig träregel på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nedfällbara armstöd.

Antal besök: 844