KARMSTOL, rokokostil, 1800/1900-tal.

17122. KARMSTOL, rokokostil, 1800/1900-tal.

Klädsel med dekor av blommor.

Slitage, skador/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel med dekor av blommor.

Slitage, skador/lagningar.

Antal besök: 685