RING, 18k guld med diamanter om tot enligt gravyt 0,12ct, stämplad VJ, svensk kontrollstämpel. 1900-tal.

171189. RING, 18k guld med diamanter om tot enligt gravyt 0,12ct, stämplad VJ, svensk kontrollstämpel. 1900-tal.

Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 5,5 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 5,5 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 453