FIGURIN, glas, tjur, FM Konstglas, Ronneby.

171168. FIGURIN, glas, tjur, FM Konstglas, Ronneby.

Etikettmärkt och signerad. Höjd ca 19,5 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 4 070