SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt.

171167. SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Björk. Dekorerad med kolonner. Höjd 80 cm.

Slitage, ställvis något maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 571