KLÄNNING, Marimekko, 1960-tal, strlk 42.

171162. KLÄNNING, Marimekko, 1960-tal, strlk 42.

Klänning i bomull med tunna axelband.

Bruksslitage, något blekta axelband. Insydd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 651