MARC CHAGALL. EFTER. Offsettryck.

1711577. MARC CHAGALL. EFTER. Offsettryck.

Blue Bouqet. Signerad i trycket. Numrerad 230/500 ex. 68x57 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 574