VIKTOR POPOV. Viktor Popov, målning, abstrakt komposition, 1990.

1711391. VIKTOR POPOV. Viktor Popov, målning, abstrakt komposition, 1990.

Viktor Popov (f. 1952), målning, abstrakt komposition, olja på kartong, 1990. Abstrakt komposition i blått, rött och grönt, signerad längst ner till höger, daterad och signerad på baksidan, 51x34,5 cm.

Delvis nötning på kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis nötning på kanterna.

Antal besök: 465