ROBERT STRATMANN. Robert Stratmann, målning, björkgränd.

1711015. ROBERT STRATMANN. Robert Stratmann, målning, björkgränd.

Robert Stratmann (1877-1950), måleri, björkgränd, olja på papp. Representation av en exteriör med en central stig, fodrad med björkträd med fält till vänster och höger, signerad längst ner till höger, 48x67cm (71.5x92.5cm).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 438