SKÄNK, grön, tre övre lådor.

SKÄNK, grön, tre övre lådor.
1710948. SKÄNK, grön, tre övre lådor.

Längd ca. 126 cm. Bredd ca. 50 cm. Höjd ca. 99.5 cm.

Renoverad och kompletterad. Skador/slitage under färg.
Bruksslitage. Invändiga fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 993