FAT och SOCKERSKÅL, 2 delar, porslin, Musselmalet, "Royal Copenhagen".

171057. FAT och SOCKERSKÅL, 2 delar, porslin, Musselmalet, "Royal Copenhagen".

Fat på fot, 511, höjd 6,5, diameter 17,5 cm. Sockerskål, 398, höjd 7, diameter 8,5 cm.

Bruksslitage. Minimal nagg på en av spetsarna på fatet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 484