Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Silver & Metall
Silver
SKÅL, silver, Mema, 1987, Sverige. Ca 300 gram.
171037. SKÅL, silver, Mema, 1987, Sverige. Ca 300 gram.
Diameter 17 cm.
Slitage samt repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 17 cm.
Slitage samt repor.
Göteborgs Auktionsverk
565