KOPPARFÖREMÅL, 1800- och 1900-tal.

1710335. KOPPARFÖREMÅL, 1800- och 1900-tal.

Bland annat formar och kaffekannor.

Bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Bucklor.

Antal besök: 422