1710010. Bil/modellbil, trä, metall.
Bil/modellbil, trä, metall. Modellbil i form av en gul Phaeton med en brun baldakin, med fyra dörrar och två passagerarfack, träkropp, metallram, höjd 14,5 cm, bredd 14,5 cm, djup 41,5 cm.
Åldersanpassade gnidmärken, partiella nötningar, färgskador och repor.