FIGURIN, rådjur, porslin, Sitzendorf.

1709598. FIGURIN, rådjur, porslin, Sitzendorf.

Höjd 18, längd 21 cm.
Stämplad 29553.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18, längd 21 cm.
Stämplad 29553.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 411