TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-tal.

170947. TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-tal.

Vitmålad med växtdekor. Längd 107, bredd 46, höjd 82 cm.

Bruksslitage. Hårt slitage på sits och ryggstöd. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 192