SPEGEL 1930-tal.

SPEGEL 1930-tal.
170945. SPEGEL 1930-tal.

67,5 x 47,5 cm.

ommålad slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
170945. SPEGEL 1930-tal.

67,5 x 47,5 cm.

ommålad slitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 684