MATGRUPP, 7 delar, "Ambassadör", Carl Malmsten.

170913. MATGRUPP, 7 delar, "Ambassadör", Carl Malmsten.

Valnöt. 6 stolar, 1 bord samt 3 iläggsskivor à 58 CM. Längd 155, bredd 102, Höjd 75 CM.

Mindre repor och fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 529