POUL BERG. olja på duk, signerad och daterad -80.

170889. POUL BERG. olja på duk, signerad och daterad -80.

Fiskebåtar. 29x39.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiskebåtar. 29x39.

Antal besök: 1 648