PUCK STOCKLASSA. 1922- skulptur, brons, signerad, numrerad 100/150.

170884. PUCK STOCKLASSA. 1922- skulptur, brons, signerad, numrerad 100/150.

Höjd 14 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Antal besök: 1 680