KOLONN/KAPITÄL gips, 1900-tal.

170872. KOLONN/KAPITÄL gips, 1900-tal.

Bredd 50, höjd 39 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 50, höjd 39 cm.

Slitage.

Antal besök: 953