TRÄDGÅRDSBORD, vitmålat, 1900-tal.

170859. TRÄDGÅRDSBORD, vitmålat, 1900-tal.

Cirkulär träskiva med metallunderrede.
Diameter 63 sm. Höjd 71 cm.

Repor/avskrap/stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 63 sm. Höjd 71 cm.

Repor/avskrap/stötmärken.

Antal besök: 766