ANTONI CLAVÉ. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 14750.

170846. ANTONI CLAVÉ. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 14750.

Bildyta 50 x 69 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 69 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 550