DIVERSE FÖREMÅL, 3 st. Glasbehållare, porslinsflaska, plastbehållare.

170823. DIVERSE FÖREMÅL, 3 st. Glasbehållare, porslinsflaska, plastbehållare.

Glasbehållare, Palmolive med metallock, höjd 28 cm.
Porslinsflaska, glaserad, munk, text undertill "263992, Made exclusively for the Abbots Choice Scoth Whisky John Mc Ewan & Co LTD, Leith. Scotland" höjd 26 cm.
Behållare med lock, klädd med plastband, 1950-tal, höjd 27 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 673