1708114. Soffbord/bord, trä, koppar, 1970-tal.
Soffbord/bord, trä, koppar, 1970-tal. Soffbord i trä med rund bordsskiva och etsad kopparkant, höjd 50 cm, diameter 110 cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella scuffs och repor i träet.