PINBALL, Tura Duplex, Tura Automatfabriken, 1900-talets första hälft.

1707534. PINBALL, Tura Duplex, Tura Automatfabriken, 1900-talets första hälft.

Fungerar med 10 öringar som medföljer
Mått 45x95 cm, höjd 102 cm.

Någon fjäder med skada, slitage och skador
Sne, repor och märken.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 45x95 cm, höjd 102 cm.

Sne, repor och märken.

Tema

Antal besök: 1 905