DRÄKT, efter Karl XII samt SVÄRD, replika.

1707003. DRÄKT, efter Karl XII samt SVÄRD, replika.

Rock, sockar, stövlar, byxor, underlinne, sköld, bröstplåt, kappor, peruk samt hatt, handskar, guljehäng.

Bruksslitage. Fläckar. Ej fullständigt genomgånget. Harnesk med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 368