JOAN DESCARGA. Utan titel.

JOAN DESCARGA. Utan titel.
1706895. JOAN DESCARGA. Utan titel.

Litografi
Signerad och numrerad 5/26. Tillverkad runt 1992
90x63 cm.

I gott skick, lätt rost på den övre marginalen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
90x63 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 516