SALUTKANON BRONS, Carlskrona, 1900-tal.

170688. SALUTKANON BRONS, Carlskrona, 1900-tal.

Laddstake samt knallskott medföljer, fungerande
Längd 30 cm.

smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm.

smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 469