FÅTÖLJER, 2 st, "GoGo", Ikea 1970-tal.

1706766. FÅTÖLJER, 2 st, "GoGo", Ikea 1970-tal.

Formgivare Charlotte Rude och Hjördis Olsson-Une. Rödlackerad stomme, stoppade lösa dynor. Rygghöjd 62 cm, bredd 67 cm, djup ca 80 cm, sitthöjd utan kudde 28 cm.

Ett hål och något slitage i bottentyget, stomme med några skav och repor. Tyg med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 862