CHESTERFIELDSOFFA i brunt skinn, 1900-talets slut.

170663. CHESTERFIELDSOFFA i brunt skinn, 1900-talets slut.

Längd 199 cm
Djup 56 cm
Höjd 77 cm.

Slitage på skinn och färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 199 cm
Djup 56 cm
Höjd 77 cm.

Antal besök: 1 118