SERVISDELAR, 31 delar, "Vinranka", Hackefors, 1900-tal.

170662. SERVISDELAR, 31 delar, "Vinranka", Hackefors, 1900-tal.

2 vaser, höjd 15.5 och 18 cm.
1 gräddkanna.
1 sockerskål
13 assietter, diameter 15 cm
14 koppar med fat, höjd 6 cm.

Nagg förekommer. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 vaser, höjd 15.5 och 18 cm.
1 gräddkanna.
1 sockerskål
13 assietter, diameter 15 cm
14 koppar med fat, höjd 6 cm.

Antal besök: 453