MATSALSGRUPP, Randers möbelgrupp teak 1960-tal, danmark.

170654. MATSALSGRUPP, Randers möbelgrupp teak 1960-tal, danmark.

Runt bord med iläggskivor, teak
4 stolar med klädd sits. Bordets diameter 112 cm. Längd med iläggsskivor 200 cm.

Åldersslitage samt någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 810