EINAR NERMAN. "Tummelisa och råttan". Blandteknik. Signerad Nerman.

170621. EINAR NERMAN. "Tummelisa och råttan". Blandteknik. Signerad Nerman.

Bildyta 21 x 17 cm.
Proveniens: Inköpt på Galleri Appela, Strängnäs, 1971.

Einar Nerman (1888–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 21 x 17 cm.

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besök: 3 268