PARTI LINNE, örngott och lakan, 1900-tal.

1706182. PARTI LINNE, örngott och lakan, 1900-tal.

Bland annat med spets.

Monogram förekommer. Ej genomgånget. Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat med spets.

Antal besök: 266