LISA LARSON. För Gustavsberg, FIGURIN, "LOTTA POTTA".

1706127. LISA LARSON. För Gustavsberg, FIGURIN, "LOTTA POTTA".

Höjd ca 17 cm.

Etikettsignerad samt signerad Lisa L.

Ringa bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Ringa bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 8 050