BIBEL, 1700-tal.

BIBEL, 1700-tal.
1705876. BIBEL, 1700-tal.

Bokbindaren Jacob Schneidler, Stockholm, år 1736
ca 22.5x20x9.5 cm.

Kraftigt slitage. Gulnade, fläckade, och smutsiga blad.
Ej fullständigt genomgången. Framstycket har gått av.

Gör en kostnadsfri värdering!
1705876. BIBEL, 1700-tal.

ca 22.5x20x9.5 cm.

Antal besök: 2 836