MIGUEL BERROCAL. ”Bernard de Rocafort”.

1705866. MIGUEL BERROCAL. ”Bernard de Rocafort”.

Silkscreen
Signerad och numrerad 19/100
56x76 cm.

Liten skada på undersidan.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Silkscreen
Signerad och numrerad 19/100
56x76 cm.

Liten skada på undersidan.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 225