CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets mitt.

170549. CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Längd 116, bredd 48, höjd 126 cm.

Slitage, fanerskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fanerskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 515