EVARISTO BENITEZ. Utan titel.

EVARISTO BENITEZ. Utan titel.
1705400. EVARISTO BENITEZ. Utan titel.

Collage och litografi på papper
Signerad och numrerad 9/15. Tillverkad omkring 1988
62x84,6 cm.

Veck.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

62x84,6 cm.

Veck.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 374