BÅTKOMPASS, plast, plastimo, Frankrike, 1900-tal.

1705278. BÅTKOMPASS, plast, plastimo, Frankrike, 1900-tal.

Diemeter ca 12 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diemeter ca 12 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 667