HARALD SONESSON. Mumin, akvarell, signerad.

1705182. HARALD SONESSON. Mumin, akvarell, signerad.

Innanför passepartout ca 18 x 26,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 721