PERE JAUME BORRELL, "PEREJAUME". Untitled (El Liceu).

1705159. PERE JAUME BORRELL, "PEREJAUME". Untitled (El Liceu).

Litografi
Signerad och numrerad 5/75. Tillverkad av La Polígrafa 1987
77,6x54,8 cm.

Liten riva i nedre vänstra hörnet.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
77,6x54,8 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 675